OFERTA:
 Głowice
 Płytki HM
 Noże profilowe HSS/SP
 Wiertła
 Oprawki do wierteł
 Pogłębiacze
 Uchwyty CNC
 Frezy trzpieniowe
 Narzędzia diamentowe
 Narzędzia specjalne
 Usługi
 Narzędzia profilowe
      Unimerco

Oferta - Unimerco.
UM PROFILE™ – otwieranie nowych możliwości!

UM PROFILE™ to wyjątkowo unikalne połączenie wysokiej wydajności i dużej elastyczności. System UM PROFILE™ został zaprojektowany w trzech wersjach z różnymi kątami tnącymi – typ H i M dla drewna miękkiego oraz typ L dla płyt oraz niektórych gatunków drewna twardego. Do obróbki swierka zaleca się noże typu H do cięcia w poprzek słojów i noże typu L do cięcia wzdłuż słojów.
Opis
  • 2 mm noże zapewniają wysoką stabilność i umożliwiają więcej ostrzeń
  • duża szybkość obróbki dająca lepszą jakość i znacznie wiekszą żywotność narzędzia
  • płytki mocujące z nowym systemem mocowania zapewniają większe bezpieczeństwo i łatwiejszą obsługę
  • Konstrukcja, wykonanie i oznakowanie zgodnie z normą EN 847.
Istnieje możliwość wykorzystania tego samego noża profilowego w narzędziu o większej średnicy (frezy z otworem) lub też mniejszej (frezy trzpieniowe) bez konieczności dokonywania jakichkolwiek znaczących zmian profilu. W przypadku domawiania noży lub też głowic optymalne jest zachowanie dokładności odwzorcowania. 100% dokladność jest zachowywana zarówno dla frezów typowych jak i narzędzi specjalnych.

EN847

System narzędzi profilowych zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Unikalny system mocowania, materiał dobierany zależnie od zastosowania, kompletna dokumentacja czesci zamiennych jak również instrukcje użytkownika narzędzi standardowych i specjalnych - wszystko to składa sie na zwiększone bezpieczeństwo, stabilność i żywotność narzędzia.
Montaż, mocowanie, produkcja i naprawa frezów UM PROFILE™ przeprowadzane sa zgodnie z wytycznymi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 847 i obowiązujących norm tolerancji.

MocowanieJeśli jest to wymagane, frezy profilowe mogą zostać wmontowane w wiek-szosc nowoczesnych systemów mocowania dostępnych na rynku.

Czas dostawy

Firma UNIMERCO dysponuje znacznym zapasem głowic typowych i czesci zamiennych. Noże profilowe mogą zostać dostarczone w ciągu kilku dni. Projektowanie, produkcja i dostawa wszelkich rodzajów głowic specjalnych może potrwać ok. 2-3 tygodni.
następna strona >>
© 2004 Profitools Sp. z o.o. site by www.topcrm.pl