OFERTA:
 Głowice
 Płytki HM
 Noże profilowe HSS/SP
 Wiertła
 Oprawki do wierteł
 Pogłębiacze
 Uchwyty CNC
 Frezy trzpieniowe
 Narzędzia diamentowe
 Narzędzia specjalne
 Usługi
 Narzędzia profilowe
      Unimerco

Oferta - Unimerco.
UM PROFILE™

Duńska firma UNIMERCO oferuje wysoce elastyczny system frezowania z nożami obsadzanymi UM PROFILE™ do podawania mechanicznego lub ręcznego. W systemie tym wymienić należy następujące rozwiązania:

UM PROFILE™ multi

Elastyczne rozwiązanie pozwalające na zastosowanie wielu rożnych profili w tym samym narzędziu. W systemie wieloprofilowym wykorzystuje sie kliny, noże i płytki mocujące. Zmiana profilu polega jedynie na wymianie noża i płytek mocujących. W skład standardowej oferty wchodzi szeroka gama noży profilowych o rożnych katach. Specjalne rozwiązania przygotowywane sa na zamówienie. Klient może zamówić np. UM PROFILE™ w połączeniu z frezami do wpustów, trzpieniowym frezem stożkowym lub frezem z otworem do specjalnych systemów mocowania.

UM PROFILE™ high performance

Rozwiązanie to zapewnia większa szybkość podawania materiału oraz większa żywotność narzędzia i jest rekomendowane dla produkcji na większa skale. W przeciwieństwie do systemu UM PROFILE™ multi rozwiązanie to obejmuje pojedynczy profil z lub bez klina. Tylko profile prawie identyczne mogą byc stosowane w tego rodzaju frezie, w przypadku którego samo narzędzie jest również profilowane. Ten profil przygotowany jest do noży zaprojektowanych do indywidualnych zadań.

UM PROFILE™ combi

Rozwiązanie UM PROFILE™ combi umożliwia wykonywanie kilku operacji z wykorzystaniem jednego narzędzia. Upraszcza to proces produkcyjny i eliminuje wąskie gardła w tym procesie. UM PROFILE™ combi jest inteligentnym rozwiązaniem zaprojektowanym w oparciu o analizę zapotrzebowania klienta. Przykładami tego rozwiązania może byc: kilka noży profilowych w jednym narzędziu, narzędzia ze zintegrowanymi frezami trzpieniowymi, jak również kombinacja narzędzi wiercących i ornamentowych frezów ozdobnych. Wszystkie narzędzia UM PROFILE™ combi dostosowane sa do indywidualnych zadań.

Frezy ozdobne UM PROFILE™

Firma UNIMERCO dysponuje szeroka gama rozwiązań do frezowania ozdobnego. Wszystkie rozwiązania zapewniają duża szybkość podawania i wysoka jakosc obróbki. Wersja podstawowa składa sie z dwóch noży, jednak w zależności od typu obróbki przygotowywane sa także narzędzia z trzema nożami. Frez ozdobny UM PROFILE™ łączony jest często z frezami UM PROFILE™ multi, aby zapewnić struganie i frezowanie ozdobne z zastosowaniem jednego narzędzia.

UM PROFILE™ do plycin

Frezy tego typu sa optymalnym rozwiązaniem znajdującym zastosowanie przy produkcji paneli plycinowych (z podwyższonymi powierzchniami) ze wszystkich gatunków drewna. Może byc dostarczony jako frez trzpieniowy lub frez z otworem. Dodatkowo frez z otworem może byc przystosowany do ręcznego podawania materiału (MAN).

UM PROFILE™ super profil

Jest to opracowany przez UNIMERCO system wieloprofilowy, stanowiący podstawę wszystkich wymienionych rozwiązań. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych systemów stosowane sa tutaj 1,5 mm noże. Oznacza to mniej operacji ostrzenia. W zasadzie istnieje tylko jedna wersja w opcji standardowej – posiada ona kąt cięcia umożliwiajacy obrobkę zarówno drewna litego jak i płyt drewnopochodnych. Oczywiście zgodnie z indywidualnymi zastosowaniami możemy opracować odpowiednie do oczekiwań rozwiazania.
<< poprzednia strona następna strona >>
© 2004 Profitools Sp. z o.o. site by www.topcrm.pl